Golvlampor mässing
Avslutad
2019-06-15
654143
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, 1900-talets senare del, mässing, svärtad fotplatta, röd plyschskärm, höjd med skärm ca 170 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen