John Ivar Berg
2019-06-26
654090
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Tångtankar vid Holen Hällar", monogramsignerad och daterad 76, olja/akryl på duk, ca 65x93 cm