John Ivar Berg
2019-06-21
654078
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Etnas topp", monogramsignerad samt daterad 74, olja/akryl på duk, ca 35x50 cm