Oljemålning
2019-06-16
654069
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stadsbild, monogramsignerad MA, olja på papper uppsatt på pannå, ca 46x56 cm
Ytskador, oramad