John Ivar Berg akrylmålning
2019-06-21
654062
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Fjällsjöns färgspel", monogramsignerad och daterad 66, akryl/olja på duk, ca 66x84 cm