Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GERT MARCUS (1914-2008): Serre de la Madone, sign Gert Marcus och daterad 1950, 73x50 cm.
Proveniens: Fam. Marcus.
654032
2019-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här