John Ivar Berg akrylmålning
2019-06-21
654011
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Marknad i Madeira", monogramsignerad och daterad 71, akryl på duk, ca 97x117 cm