Reinhold Ljunggren färglitografi
2019-06-13
654003
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Blidösund, signerad R. Ljunggren, 104/310, färglitografi, ca 33x42 cm