John Ivar Berg akrylmålning
2019-06-21
653989
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): Abstrakt komposition, monogramsignerad, akryl/olja på duk, ca 135x110,5 cm