John Ivar Berg
2019-06-21
653975
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Rymd pioneer 1", monogramsignerad samt daterad 98, akryl på duk, ca 57,5x67,5 cm