John Ivar Berg
2019-06-21
653972
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Bollspel i björkhagen", monogramsignerad, olja på duk, ca 50x67 cm