Stanislaw Zoladz akvarell
2019-06-20
653880
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Strandbild med stenar, signerad och daterad Zoladz -86, gouche, ca 14x18,5 cm