Bengt Lindström färglitografi
2019-06-16
653792
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad och numrerad Lindström 32/200, färglitografi, bladstorlek ca 53x72 cm