Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
SIGURD RESELL, "Falcon", fåtölj, stomme i mörkbetsat trä, plymå i mörkbrunt läder, Vatne, Norge, 1970-tal, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage
653790
2019-06-16