Roberto Matta färgetsning
2019-06-14
653768
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition ur L´Arc Obscure des Heures, signerad Matta, 5/100, färgetsning, bladmått ca 68x51 cm