Roland Svensson litografi
2019-06-14
653758
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, färglitografi, 27/30, bildmått ca 30,5x47 cm.