Lindorm Liljefors,
2019-06-12
653696
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Skjuten varg, signerad Lindorm L, samt dedikation, olja på duk på pannå, 28x45 cm
Liten skada vid nedre vänster kant