Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Rökande pojke, otydligt signerad Gehall/ Sehall?, olja på duk, 49x37 cm
653656
2019-06-12
Gör en kostnadsfri värdering här