Serveringsvagn sekelskiftet 18/1900
2019-06-12
653655
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, i plåt med hjultrissor, sekelskiftet 18/1900, bemålad i grönt med blomstermotiv på vardera plan, höjd ca 73 inkl handtag, ca 57,5 x 40 cm
Bruksslitage, repor och ytrost