Edvin Ollers oljemålning
2019-06-12
653651
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDVIN OLLERS (1888-1959): Stilleben, signerad och daterad E Ollers 1953, olja på pannå, ca 24x32 cm