Yrjö Edelmann färglitografi
2019-06-12
653582
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): komposition med papper, oramad, signerad Y. Edelmann och numrerad E.A. XVII/XX, bladstorlek 85x62 cm
Smärre slitage, hanteringsveck