Skåp 1900-talets början
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, med vitrindel och lådor, 1900-talets början, bemålat, blyinfattat glas, beslag i mässing, höjd ca 220, 109x58 cm,
Nyckel saknas, listdelar med skador, smärre sprickor, färgbortfall
653561
2019-06-13