Karmstolar rokokostil
2019-06-13
653498
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAMRSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talets andra hälft, skuren dekor, sitthöjd ca 41 cm
Bruksslitage