Matbord
2019-06-12
653391
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD, 1900-tal, bemålat, med smidesbeslag, höjd ca 74, 140x80 cm
Slitage, märken, fläckar