M Pyk färglitografi
2019-06-15
653363
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Vännerna i Nice", signerad M Pyk, 202/250, färglitografi, bladmått ca 64x50 cm
Oramad