M Pyk
2019-06-13
653353
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Frukost med jamaren", signerad Madeleine Pyk 242/250, färglitografi, bladmått ca 60x62 cm
Oramad