M Pyk Stockholm
2019-06-12
653335
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Stockholm, signerad M Pyk, 157/250, färglitografi, bladmått ca 53x57 cm
Oramad