Sommarlandskap oljemålning
2019-06-10
653320
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sommarlandskap med figurer, signerad, olja på duk, ca 25,5x36 cm
Lagningar, retuscher