John Ivar Berg
2019-06-12
653288
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): Barnporträtt, signerad, olja på duk, ca 25x22 cm