John Ivar Berg
2019-06-12
653287
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Barnporträtt", signerad, olja på duk, ca 40,5x31,5 cm