John Ivar Berg oljemålning
2019-06-12
653255
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Blå skymning släna", monogramsignerad samt daterad 75, ca 70x96 cm