John Ivar Berg akrylmålning
2019-06-12
653245
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Modellen ö avlan" monogramsignerad samt daterad 79, akryl på duk, ca 50x40 cm