Golvlampa 1950-tal
2019-06-10
653207
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1950-tal, stomme i svartlackerad metall, skärm kläd med blå plastband, höjd ca 103 cm
Metallen ställvis anlupen, plastband med skador