Lindorm Liljefors oljemålning
2019-06-12
653168
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Sträckande gäss, signerad, olja på pannå, ca 33x66 cm