Ampel Karl Johan
2019-06-14
653134
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AMPEL, plåt och mässing, 1800-talets första hälft, Karl Johan, för fyra ljus, behängd med prismor, elektrifierad, höjd ca 55, diameter 55 cm
Slitage