Vitrinskåp england
2019-06-12
653127
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKIRVSKÅP med vitrinöverdel, 1900-talets första hälft, England 2 delar, fanerat med mahogny, spröjsade glasdörrar med bakomliggande hyllplan, höjd 195, 90x42 cm, nyckel finns
Slitage, märken, torrsprikor