Barskåp teak
2019-06-17
653087
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BARSKÅP, 1970 -tal, fanerad i teak, benställning, invändigt med röktonatglas och spegel och belysning, höjd 127, 86x34 cm
Smärre slitage. Smärre skador invändigt / bruksslitage. Glashyllor saknas.