Yrjö Edelmann
2019-06-16
653069
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), "Royal parcel", signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 44x60 cm
Oramad