Firma Svenskt Tenn bricka
2019-06-10
653000
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIRMA SVENSKT TENN, bricka, troligen Nils Fougstedt, Stockhom 1928, tenn, graverad dekor, stämplad med änglamärket, diameter ca 25 cm
Brukslitage