Mykola Vasyl Krychevsky
2019-06-10
652908
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MYKOLA VASYL KRYCHEVSKY (1898-1961): Båtar på Seine, signerad och daterad 1955, olja på duk, ca 50x65 cm