Taklampor
2019-06-10
652897
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FOG & MORUP, taklampor, 1 par, Danmark, 1960/70-tal, grön lackerad metall, höjd ca 21, diameter 38 cm
En med lös sladd, saknar lampfäste, slitage, funktionen garanteras ej