Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GRAND TOUR SOUVENIR, 2 dlr, 1800-talets andra hälft, obelisk, bemålad av porfyrimitation, bronserade figurer, höjd ca 68 cm
Smärre sprickor, lagning, mindre dekordel saknas
652885
2019-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här