Plafond 1920/30-tal
2019-06-10
652857
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PLAFOND, 1920/30-tal, slipat och frostat glas, 2 ljuspunkter, höjd 36 cm
Enstaka nagg