Bojan och tallrikar Kina 1700-tal
2019-06-10
652846
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOJAN, TALLRIKAR, 3 dlr., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), varierande dekor i underglasyrblått, diameter ca 23, höjd 16 cm
Nagg, sprickor