Hylla 48 lådor totalhöjd ca 184 cm
2019-06-09
652712
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HYLLA, med 48 lådor, furu, bestående av 4 lösa sektioner, vardera höjd ca 41 cm, 97x60 cm, totalhöjd med ben ca 184 cm, lådornas innermått ca höjd 8 cm, bredd 28 cm, djup 57 cm
Bruksslitage, ytskador, bakstycke och lådbotten i masonit