Vattentunna koppar
2019-06-09
652659
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
VATTENTUNNA, omkring 1900, koppar, hänklar i smide, höjd ca 70 cm
Brukslitage, bucklor