Bordslampa Art Deco
2019-06-14
652629
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, Art Deco, förnicklat och målat stål, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 35 cm
Bruksslitage, senare bemålning, ej funktionstestad