Lennart Jirlow färgliografi
2019-06-09
652568
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "Skärgårdsbåt", signerad L. Jirlow, 152/310, färglitografi, bildmått 37x56 cm