Poul Henningsen
2019-06-08
652499
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
POUL HENNINGSEN, matbord, unik bordsskiva med bambu, polerad, benställning i rostfrit , producerad av Poul Henningsen AS, numrerad, höjd ca 72, diameter 120 cm
Bruksslitage