Sylt- / kaviar-sked Moskva 1894
2019-06-21
652414
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 300 EUR |
SYLT/KAVIAR-SKED, silver 84, Moskva 1894,
Graverad dekor och invändigt förgyllt skedblad, längd 20 cm, vikt 62 g.
Lätt slitage